Wanny z hydromasażem

Czyli odrobina luksusu i przyjemności!

Uzupełniającą pozycją w naszej ofercie są wanny z hydromasażem typu "jacuzzi".

Są one wspaniałym elementem ogrodu lub tarasu, ale przede wszystkim stanowią wyjątkowo przyjemną alternatywę dla kąpieli. I to nie tylko latem! Do wanien dołączone są termiczne pokrycia, a także system automatycznego podtrzymywania dodatniej temperatury wody (+6 st.C). Dlatego można je traktować jako całoroczne mini-baseny, nawet jeśli ustawimy je na zewnątrz domu.

Dostępne są w wielu kształtach, kolorach i opcjach wyposażenia. Dodatkowo mogą być wzbogacone o w wiele elementów: dysze, oświetlenie podwodne LED, ozonator czy radio i odtwarzacz DVD.
Jesteśmy pewni, że znajdziemy wannę, która spełni wszystkie Państwa marzenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz modeli – dostoswany do indywidualnych potrzeb. Wanny skimerowe świetnie zdają egzamin w przydomowych ogrodach i altanach.

Natomiast wanny z rynną przelewową w pełni spełniają oczekiwania zarówno użytkowników prywatnych, jaki i gości w obiektach publicznych (hotelach, zajazdach, spa).


Naszą ofertę dopełniają wanny realizowane na wymiar. Są one doskonałym rozwiązaniem dla wymagających klientów. Dowolny kształt i rozmiar pozwalają zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby. To propozycja skierowana głównie do hoteli i innych obiektów publicznych. Ale taka wanna wspaniale wpisuje się również w wystrój prywatnego domu!