Gotowe modele

Od początku naszej działalności GOTOWE MODELE basenów kąpielowych cieszą się wśród naszych klientów największym uznaniem. Przygotowaliśmy kilkanaście najbardziej popularnych wielkości i kształtów basenu, z których prawie każdy klient jest w stanie dobrać coś dla siebie.  GOTOWE MODELE to: najniższa cena, szeroka gama kształtów i rozmiarów i zaskakująca szybkość realizacji zamówienia. Te atrybuty cieszą naszych odbiorców najbardziej! Unikalne rozwiązanie KONSTRUKCJI DREWNIANYCH gwarantuje sprawny i szybki montaż. Nie wymaga on ciężkiego sprzętu w obrębie prac budowlanych i nie zagraża roślinności ogrodowej.

W naszej ofercie dostępne są trzy podstawowe typy basenów gotowych:

• Markpool- Basen prostokątny, wkopany w ziemię, może wystawać maksymalnie 30cm ponad powierzchnię. Basen o kształcie prostokątnym jest najbardziej popularny i praktyczny. Również najłatwiejszy do przykrycia.

• Oktawia- Konstrukcja basenu jest podobna do konstrukcji basenów prostokątnych, ale jego kształt to efektowny ośmiokąt (prostokąt ze ściętymi narożnikami). Baseny te świetnie prezentują się ze schodami umieszczonymi na jednej z ośmiu ścian. Atrakcyjna cena, łatwość montażu i efektowny wygląd powodują, że modele te znajdują coraz więcej nabywców.

• Natura- Baseny te nie muszą być całkowicie wkopane w ziemię. Jest to duży atut na obszarach o wysokim poziomie wód gruntowych.

• Steel pool - Baseny o konstrukcji z modułów blaszanych ocynkowanych na gorąco